Kë do ta votojë Ana me 25 prill? (VIDEO)

By

Ana Lleshi u bë e famshme pas pjesëmarrjes në programin e dashurisë “Për’puthen”.

Ajo mori vëmendje akoma më shumë pas shpërndarjes së fotografisë nga Arjoni, për të cilën Ana ka dorëzuar padi në gjykatë.

Gjithsesi, ajo po e shijon famën dhe së fundmi në Prive, iu ka përgjigjur pyetjeve pikante.

Kë do ta votojë ajo me 25 Prill kur edhe mbahen zgjedhje në Shqipëri dhe a është e varur nga seksi?

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm