Fatjoni në shtrat me këngëtaren e njohur!

By

Javë më parë qarkulluan pamje të Fifit dhe Fatjonit të “Përputhen” në spital.

Ndonëse dy protagonistët nuk thanë shumë, u la të kuptohej së bëhet fjalë për një klip të ri të këngëtares me protagonist Kuqarin.

E duket se ajo nuk do jetë skena e vetme e klipit.

Një pjesë e këtij projekti që vjen shumë shpejt do e shfaqë Fifin dhe Fatjonin në shtrat.

Ka qenë këngëtarja që ka ndarë një pjesë të tekstit përmes postimit në Instagram.

Numërimi prapa ka filluar! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm