Ish Miss Kosova bëhet nënë, publikohet imazhi i bebes së porsalindur

By

Ish Miss Kosova, e famshmja Drenusha Latifi, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Bukuroshja shqiptare, është bërë nëna e një djali dhe imazhi i bebes është publikuar në rrjete sociale nga babai.

Fotografia është realizuar sapo bebja ka lindur dhe imazhi është tejet interesant. 

Artikuj të ngjashëm