Stresi rrëfen një eksperiencë të rëndë: “Nuk kishte dhimbje më të madhe”

By

Brenda shtëpisë, Stresi rrëfeu edhe një tjetër eksperiencë të rëndë që kishte përjetuar.

Ai ishte i rrezuar me banorë të tjerë që po e dëgjonin dhe bashkë ndjenin me të.

Ndiqni të plotë rrëfimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm