Tom Cruise bërtet dhe kërcënon me vend të punës ata që nuk respektuan rregullat për COVID

By

Tom Cruise është regjistruar duke bërtitur i acaruar me punëtorët në shesh xhirimin e filmit “Mission: Impossible 7” pas shkeljeve të dukshme të udhëzimeve të distancës sociale.

The Sun publikoi një regjistrim audio të Cruise që bërtiste dhe shante ekipin e filmit në projekt, nga të cilët ai është një nga producentët, duke kërcënuar me shkarkimin e menjëhershëm të cilitdo që konsiderohet se kundërshton rregullat e distancimit.

Në regjistrim ai dëgjohet duke bërtitur: “Unë nuk dua kurrë ta shoh përsëri, kurrë! Dhe nëse nuk e bëni, do pushoheni nga puna, nëse e shoh se e bëni përsëri.. Dhe nëse dikush në këtë ekuipazh e bën atë … a Mos e bëni më kurrë”.

“Kjo është e tëra! S’ka kërkim falje”, vazhdon më tej.

Cruise duket se po reagonte pasi anëtarët e ekuipazhit u panë duke qëndruar shumë afër njëri-tjetrit në një ekran kompjuteri në studiot Leavesden në Mbretërinë e Bashkuar. /Prive.al

Burimi: The Guardian

Artikuj të ngjashëm