“Ku je ti Kërçovë” vjen nga Shkurte Fejza dhe Aziz Dervishi

By

Shkurte Fejza dhe Aziz Dervishi kan sjellë bashkëpunimin e tyre të titulluar “Ku je ti Kërçovë”.

Muzika është bërë nga Naim Gjoshi, ndërsa teksti është shkruar nga Faruk Tasholli.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm