Stresi publikon bashkëpunimin me Don Phenom (VIDEO)

By

Është publikuar “Big Booty” kënduar nga Stresi, Don Phenom, Anxhelo Koci dhe Flor Bana.

Katër djemtë janë bashkuar për herë të parë dhe sollën një videoklip shumë të nxehtë veror.

Muzikën e ka punuar Anxhelo, ndërkaë tekstin e kanë shkruar artistët bashkë.

Më poshtë mund ta shihni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm