Momenti kur Fjolla Morina shpërthen në lot për këngën personale (VIDEO)

By

Para disa ditësh, Fjolla Morina dhe Valon Bytyqi sollën një këngë bashkë.

Projekti prekës, me tekst nga Rozana Radi, e muzikë nga Bini Nebihu, ka një histori të dhimbshme prapa.

Fjolla humbi shumë njerëz gjatë jetë së saj dhe kur u pyet lidhur me këngën në Prive, këngëtarja sërish shpërtheu në lot.

Kujt ia dedikoi ajo këngën dhe çfarë ka në plan për të ardhmen, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm