Meda dhe Lulja surprizojnë djalin për ditëlindje (VIDEO)

By

Sot feston ditëlindjen Lorisi – njëri prej djemve të Medës.

Këngëtari hyri në Instagram për ta uruar atë dhe më pas për të postuar një video nga festa e ditëlindjes.

Meda dhe bashkëshortja e tij, bashkë me fëmijët e tjerë, surprizuan djalin me një festë të madhe plot tullumbace dhe një tortë me top futbolli.

“Urime Loris edhe 💯 te lumtura nga Babi e Mami”, ka shkruar këngëtari.

Shumë urimë Loris./Prive.al

View this post on Instagram

Urime Loris edhe 💯 te lumtura nga Babi e Mami @luljeta_pergjeqaj

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Artikuj të ngjashëm