Vendim i papritur, këngëtarja e njohur i heq të gjithë miqtë nga Instagrami

By

Pak kohë më parë këngëtarja dhe aktorja e njohur, Demi Lovato doli nga spitali për shkak të mbi dozës.

Por menjëherë pas daljes së saj, ajo erdhi më një vendim duke i hequr nga Instagrami, miqtë e saj më të mirë si Selena Gomez, Iggy Azalea dhe Nick Jonas, njofton Klan Kosova.

Ky vendim sipas fansave erdhi pasi që gjatë kohës kur Demi ishte në spital, miqtë e saj kishin dalë të jepnin intervista.

Artikuj të ngjashëm