Stresi ka fjalë të mëdha për Presidentin e Shqipërisë

By

Pak pasi publikoi ‘GunShot’, Stresi, doli në Instagram për të folur pak për Presidentin e Shqipërisë ‘Ilir Meta’.

Reperi postoi një fotografi bashkë me Metën dhe deputetin shqiptar Gon Çela.

‘Nder Dhe Mirenjohje Per Presidentin E Rrepublikes Se Shqiperise @ilirmeta.faqjazyrtare Nje Burre Me Virtyte Te Rralla’, tha Stresi për Metën.

Pak para këtij postimi, Stresi uroi një mik të tij për martesë, duke konfirmuar edhe të vetën me të dashurën e tij, Keisin.

‘Hajde ne dasmen tone ishalla mas ksaj feste … te Trashegohesh Vllacko’, shkroi ndër të tjera artisti.

https://www.instagram.com/p/Bmop9kxHOfW/?taken-by=stresi

Artikuj të ngjashëm