Stresi arsyeton shuplakën që i dha Xhulit: “Ashtu i pëlqen asaj”

By

Në mes të dhjetorit, Stresi kishte goditur Xhulin në të pasme tëksa apo po qëndronte e shtrirë në kolltuk.

Lexoni lajmin e mëposhtëm për të kuptuar të gjitha detajet.

Kjo është video, Stresi godet Xhulin në të pasme: “Më fal motër”

Ndërkaq, sonte Ana ishte ajo që nga studioja e përmendi edhe njëherë këtë rast.

Stresi reagon dhe me shaka thotë “Ashtu i pëlqen asaj” që nxiti shumë reagime në studio.

Ndiqni Prime Live në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm