Channing Tatum dhe Jenna Dewan më në fund finalizojnë divorcin

By
Një vit e gjysmë pasi njoftuan për ndarjen e tyre, Channing Tatum dhe Jenna Dewan janë divorcuar.

Yjet – të cilët janë të dy në marrëdhënie të reja përfunduan divorcin e tyre në Los Angeles.

TMZ raporton se të dyb nuk kanë zgjidhur ende ndarjen e pasurive ose marrëveshjen e kujdestarisë mbi vajzën e tyre 6-vjeçare, Everly.

Dewan, është në lidhje me aktori Kazee, ndërsa Tatum është duke takuar këngëtaren Xhesi J – një marrëdhënie që Dewan tha se ajo ishte e tronditur kur mësoi jo direkt përmes Tatum, por përmes internetit.

Tatum dhe Dewan njoftuan ndarjen e tyre në prill 2018, dhe ai dhe Xhesi u lidhën për herë të parë në fillim të tetorit të atij viti. Interesante është që letrat e divorcit u paraqitën vetëm disa javë më vonë, më 26 tetor 2018, për të dhënat gjyqësore.

Artikuj të ngjashëm