Këtë që bëri Gjiko me flokët e Elitës, e ka bërë çdo djalë!

By

Të provosh se si do dukeshe me flokë të gjata kur je djalë, duke i huazuar flokët e së dashurës apo të ndonjë shoqeje, është një gjë që thuajse të gjithë djemtë e bëjnë.

Edhe për të qenë më qesharakë edhe për të shuar pak kuriozitetin, duke hedhur flokët e gjata mbi kokë, ndoshta s’ka djalë që nuk e ka provuar.

Të njëjtën gjë bënë edhe Gjiko e Elita Rudi, gjatë një dite të kaluar bashkë në natyrë.

Gjiko kishte marrë flokët e Elitës, duke i hedhur mbi kokën e tij dhe po duket super qesharak! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm