“S’po vlerësohet buka jem”, Xhuli e nervozuar (VIDEO)

By

Mbresa dhe Xhuli mbrëmë në orët e vona kanë diskutuar për tema të ndryshme së bashku.

E në një moment Xhuli është ankuar se nuk po vlerësohet kontributi i saj në kuzhinë, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk vlerësohet buka jem, një njeri nuk dinë me thënë ‘bravo’ Xhuli”, është shprehur Xhuli.

Artikuj të ngjashëm