Tezja dhe mbesa, së bashku!

By

Renée, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës sot mbushi plot shtatë muaj jetë.

Prindërit u kujdesën që të shënojnë këtë moment me postime në rrjete sociale që në orët e para të ditës.

E së fundmi, është tezja, Era Istrefi ajo që në rrjete sociale ka ndarë momente me mbesën.

”O dritë ble” – është përshkrimi të cilin e ka bashkangjitur në foton ku bukuroshja e vogël shfaqet e hareshme si gjithmonë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm