Kë do ta largonte nga skena Jon Pireva? (VIDEO)

By

Edhe artisti i ri Jon Pireva, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Ai tregoi shumë gjëra interesante përmes kësaj rubrike.

A ka bërë krime, a ka pasur marrëdhënie seksuale me ndonjë këngëtare, kujt i bëri diss në freestyle të fundit dhe kë e kishte larguar nga skena?

Këto dhe përgjigje të tjera do t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm