Sot e martuar me Big Bastën, por kush ishte i dashuri i parë i Vesa Lumës?

By

Ka tri vjet që është martuar me reperin shqiptar Gerald Xhari. Madje me të Vesa Luma ka edhe një djalë tejet simpatik, Lianin.

E ftuar mbrëmë në emisionin Nd’rrimi i Natës, këngëtarja Luma ka rrëfyer për jetën e saj personale dhe shkuarjen në Zelandën e Re, ndërsa në lojën Haje ose Thuaje me Alaudin Hamitin, këngëtares i është dashur të përgjigjet në një pyetje të sikletshme.

“Kush ishte i dashuri yt i parë?”, ka qenë pyetja për Vesën, së cilës ajo zgjedh të mos i përgjigjet, por të hajë diçka nga ushqimet e shpifura në tavolinë!

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm