Capital T bashkohet me Albert Stanaj për…

By

Dy emra të njohur të muzikës, njëri shqiptare e njëri ndërkombëtare janë bërë bashkë në një video për të bërë një njoftim për të gjithë fansat.

Artistët njoftuan se nesër do të jenë në Zone Club, datë e rezervuar për Capon, por meqenëse Stanaj është akoma në Kosovë, ai ka vendosur të performojë aty për të gjithë shqiptarët.

Të dy, kanë qenë bashkë sot gjatë gjithë ditës dhe nuk i dihet, mbase në të ardhmen do të kemi një duet nga ata./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmbWbPohQdd/?taken-by=truekapo

Artikuj të ngjashëm