Elvana e mahnitshme në këtë fotografi (FOTO)

By

Në mesin e fotografive të reja që ajo publikoi së fundmi, këngëtarja Elvana Gjata ka goditur edhe me një tjetër imazh të ri.

Nga fotosesioni i fundit ajo ka veçuar edhe një tjetër fotografi, ku mahnitë me elegancën e saj.

E veshur me një kostum krejt stil, me ngjyrat neutrale, të bardhën e të zezën, Elvana duket krejt ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on


Në foto sesionin e fundit, këngëtarja është prezantuar shumë ndryshe, me shumë stil dhe në shumë pak ngjyra. Ajo mezi njihet kur krahason paraqitjet e mëhershme me këto të fundit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm