Sonte banorët përballen me njëri tjetrin në “Darkën e të nominuarve”

By

Edhe pak minuta kanë mbetur deri në fillimin e natës së parë të “Darkës së Nominuarve” në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova 2.

Sonte Vëllai i Madh do t’i vendos përballë njëri-tjetri gjashtë të nominuarit e kësaj jave.

Shqipja, Brikenda, Blerandi, Ledi, Meti dhe Buci do të kenë shumë sfida e pyetje, ku i presin dinamika dhe shumë të papritura në këtë natë në spektaklin më të madh televiziv në vend, Big Brother VIP Kosova 2.

Ftojmë të na ndiqni nga ora 21:00. Darkën do të keni mundësi ta shihni “live” në kanalin e zyrtar në Youtube të Klan Kosovës./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Artikuj të ngjashëm