Urimi i veçantë i Albëries për ditëlindjen e Anxhelinës

By

Anxhelina Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen!

Këngëtarja gjatë ditës së sotme ka marrë urime të pafundme në rrjetet e saj sociale, nga miq, ndjekës, familjarë e fansa.

E një urim për më të voglën e saj, Albërie Hadërgjonaj nuk kishte se si mos ta ndante në rrjetet e saj sociale.

Përmes disa fotografive të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Albërie u shpreh:

“Asnjë fjalë nuk mund të përshkruajë sa shumë të dua! Sot është një ditë shumë e veçantë sepse na ndryshove jetën për mirë! Gëzuar ditëlindjen gjithçka ime,! Të uroj një jetë të gjatë, të lumtur dhe të shëndetshme. Ju jeni vajza më e mirë, motra më e mirë, tezja më e mirë ndonjëherë.
Faleminderit!
Edhe 100 vite i festofsh shpirti im”.
Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm