Skivi po sjellë këngë me këngëtaren e njohur të muzikës shqiptare

By

Pas projektit me titull “Panika” – një rikthim pas ‘prishjes’ me grupin Babastars, Skivi po qëndron në Shqipëri për këngë të reja.

Një bashkëpunim i tij së fundmi është zbuluar.

Reperi po sjellë një këngë në duet me Ponin dhe këtë e bëri të ditur vet artistja përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

“Vjen së shpejti me Skivin”, ka shkruar ajo dhe më pas reperi  edhe i komentoi duke e konfirmuar lajmin.

Akoma nuk ka detaje të tjera lidhur me klipin apo zhanrin e muzikës megjithatë ajo që dihet është se një bashkëpunim interesant vjen së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm