Çka ndodhi me duetin e Dhurata Dorës dhe Mixey, pse nuk u publikua?

By

Disa muaj më parë, producenti i njohur shqiptar, pati dhënë një sinjal në Prive se së shpejti do të sillte një duet me Dhurata Dorën, pasi na prezantoi me studion e tij të re.

Pas bashkëpunimit me Nora Istrefin, që pati sukses, ai tha se në plan kishte një me Dhuratën por kjo gjë nuk ndodhi.

Çfarë u bë me këtë këngë?

Në intervistën më të shkurtër të Prive, gazetari Vlorijan Halili e pyeti Mixeyn se çfarë ndodhi me bashkëpunimin me Dhuratën dhe përgjigja e producentit ishte e shkurtë.

Për të dëgjuar çfarë tha ai, klikoni mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm