Luana Vjollca padit fansin e saj!

By

Prezantuesja dhe autorja e njohur e Top Channel, Luana Vjollca përkundër dashurisë së madhe që merr nga fansat e saj, ka dhe të tjerë që tejkalojnë kufinjtë.

E një eksperiencë jo të këndshme e kaluar së fundmi, siç njihet ndryshe “stalker”.

Duke e përndjekur tash e tre muaj, Luana është detyruar që përpos që të merr një shofer personal për çështje sigurie, të bëj edhe kallëzim penal në Prokurori, bazuar në mediat shqiptare.

Kjo është hera e dytë që Vjollca ka bërë një padi, për një rast të tillë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm