Ramush Haradinaj është kthyer pa vetëdije në shtëpi!

By

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj iu përgjigj sonte pyetjeve të rubrikës 60 sekonda në Prive.

Ai pranoi se në dy-tre raste është kthyer në shtëpi pa vetëdije kurse tha se pasioni i tij janë artet marciale.

Haradinaj tregoi se për çka i ka ikur koha dhe cila është ëndrra e tij. Kreu i AAK-së zbuloi se a ka mbetur pa para dhe a do luante në filma pornografikë.

Përgjigjet e këtyre dhe pyetjeve tjera i kuptoni në video. /prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm