Ky lajm që sapo dha Miriami mezi pritej tash e një kohë nga fansat!

By

Në dhjetë vite dashuri, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, krahas partnerë në jetën private bashkë janë parë edhe në duete.

‘Let me Die With You’ dhe ‘Ende ka shpresë’ janë dy prej projekteve muzikore që i kanë rezistuar kohës duke u dëgjuar e duke u shndërruar në himn të shumë çifteve.

E për të gjithë fansat e dyshes dhe jo vetëm, ka lajme të mira!

Pas një pritje të gjatë, në një momentum të ri në jetë dhe karrierë, Albani dhe Miriami kanë gati bashkëpunimin e ri.

‘A jeni gati për duetin e rradhës?!’ – ka qenë pyetja e Miriamit në foton e përbashkët me Albanin.

Kaq ka mjaftuar që të ‘shpërthejë’ entuziazmi mes fansave që mezi presin këtë projekt muzikor. Ne jemi gati të presim edhe pak ditë!/prive.al/

A jeni gati per duetin e rradhes? ❤?

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Artikuj të ngjashëm