Ekskluzive: Angela Martini, simboli i shndërrimit të ëndrrave në realitet!

By

Ajo është një ndër femrat më të suksesshme e njëkohësisht edhe më të komentuara në showbizin shqiptar.

Modelja Angela Martini ishte sonte protagoniste e një interviste ekskluzive për Prive nga ishujt Maldive.

Angela tregoi se momentalisht ndihet shumë e përmbushur dhe e mahnitur nga surprizat e të dashurit të saj.

Mes tjerash, modelja zbuloi se tashmë ka përmbyllur kapitullin nëntë vjeçar të jetës në New York për t’u zhvendosur në Los Angeles.

Materiali i mëposhtëm ju sjell detajet.

Artikuj të ngjashëm