Skivi e Blero bashkë,  jo në këngë por në klipin e këtij reperi!

By

Këngëtari Blerim Muharremi dhe reperi i njohur Visar Shala, do të jenë dy personazhet e famshme që marrin pjesë në klipin e një tjetër artisti kosovar.

Gadaf, një rep artist kosovar në bahskëpunim me një tjetër emër, Egzon Ademin, po sjellin një këngë së bashku.

E në klip, sic ka paralajmëruar Gadaf, do të jenë edhe Blero dhe Skivi ndërsa klipi do të punohet nga shtëpia XL Films. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm