Drejtoreshën Adelinë e ‘lëshojnë nervat’ në episodin e ri të ‘O sa mirë’

By

Episodi i sontëm i serialit ‘O sa mirë’ ka qenë i mbushur me përplot skena interesante.

Ka qenë drejtoresha Adelinë ajo që është nevrikosur shumë dhe më agresive se asnjëhre tjetër, e ka vërtetuar faktin që e kanë ‘lëshuar nervat’ nga gjendja kaotike në shkollë.

Ndiqeni të plotë më poshtë episodin e transmetuar në Klan Kosova, që tashmë  gjendet edhe në Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm