Zbulohet ku e kaloi Gresa Behluli muajin e mjaltit (FOTO)

By

Gresa Behluli u martua muaj më parë me të dashurin e saj prej 12 vjetësh, Lulin.

Ajo dhe tashmë bashkëshorti i saj para pak ditësh kanë përfunduar muajin e mjaltit.

Burime të Prive bëjnë me dije se çifti zgjodhi Turqin për të kaluar pak ditë bashkë pas dasmës dhe angazhimeve që ka secili.

Dasma e Gresës dhe Lulit ishte kudo nëpër media dhe bëri bujë pasi ishte goxha madhështore./Prive.al

View this post on Instagram

💋

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli) on

Artikuj të ngjashëm