Gëzim në familjen e famshme: Kylie Jenner sjellë në jetë vajzën pas 9-të muajsh sekrete

By

E nisi duke e mbajtur fshehur shtatzëninë e saj dhe edhepse e tërë bota po spekulonte se ajo po pret një bebe, ky lajm asnjëherë nuk u konfirmua deri mbrëmë.

E famshme Kylie Jenner, që është njëra ndër vajzat më të pasura në botë, ka sjellë në jetë një vajzë që me 1 shkurt, ndërsa njoftimin e ka bërë tek pas katër ditësh.

Ajo ia doli që ta mbajë të fshehur faktin se po pret një bebe, ndërsa këtë e arsyetoi me faktin se nuk kishte dashur që stresi i publikut, t’i imponohej foshnjës së saj dhe kishte dashur të kujdesej për shëndetin e bebes.

Oh baby: Kylie, who avoided the limelight while pregnant, created a video diary for her child

Kylie përmes një postimi në Instagram, ka kërkuar mirëkuptimin e fansave të saj, duke u thënë se kjo ishte përvoja më e bukur që kishte pasur në jetë dhe se shpreson në mirëkuptimin e tyre.

Jenner ka shkruar në profilin e saj në Instagram një mesazh, ku ndër të tjerash falënderon edhe miqtë e familjarët e saj që e ndihmuan ta mbante të fshehur faktin se ishte shtatzënë, ndërsa më pas ka publikuar një seri momentesh nga 9-të mujori i ëmbël.

Fun times: Kylie posed in front of a pink rose wall at her baby shower

Këto imazhe shpërthyen në internet, si për të vërtetuar se ajo ishte shtatzënë, pas disa spekulimeve se ajo ishte nënë surrogate për të motrën e saj Kim Kardashian, e cila para pak ditësh po ashtu u bë për të tretën herë nënë, duke mos lindur vetë, por nëpërmes një gruaje që i shërbeu si “nënë surrogate”. /Prive.al

♥️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Artikuj të ngjashëm