Skerdi këngë me Nora Istrefin, zbulohet titulli i këngës së re (FOTO)

By

Para ca ditësh Prive e konfirmoi një duet në mes Nora Istrefit dhe këngëtarit nga Berati, Skerdi Agos.

Dyshja pritet që brenda pak ditësh ta lansojnë projektin e tyre ndërsa Skerdi këtë të premte na befasoi me një publikim.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka lansuar një fotografi me të dashurën e tij, gazetaren Vesa Rama dhe në përshkimin e imazhit e ka treguar titullin e projektit.

“Së shpejti “M’ke mungu” – thuhet në këtë përshkrim, derisa në fotografi ai shfaqet me partneren.

A është pjesë e klipit edhe ajo?

View this post on Instagram

M’ke mungu… #comingsoon

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Artikuj të ngjashëm