Cila dhuratë e Gjikos nuk i pëlqeu Elitës? (VIDEO)

By

Në rubrikën “Haje ose Thuaje” të emisionin NIN me Alaudin Hamitin, ishin Gjiko dhe Elita Rudi.

Çifti i cili po pret një vajzë, treguan shumë gjëra përmes kësaj rubrike.

Cila dhuratë e Gjikos nuk i pëlqeu Elitës, cilin personazh publik nuk do donte Gjiko ta kishte Elita në emision dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni videon e plotë më poshtë për të kuptuar shumë përgjigje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm