Skerdi dhe gruaja e tij po shërohen nga COVID-19

By

Skerdi dhe bashkëshortja e tij Vesa Rama, kanë rezultuar pozitiv e COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtari nga Shqipëria, përmes një postimi në Instastory.

Ai tha se bashkë me gruan e tij janë duke u shëruar nga ky virus dhe se I kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në daljen nga vetizolimi.

Poashtu, Skerdi tha se pasi të sherohet do të ketë shumë këngë të reja nga ai.

Shërim të shpejtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm