Çfarë ishte e vërtetë dhe çfarë jo këtë javë? (VIDEO)

By

Në videon e plotë më poshtë mund të kuptoni disa informacione rreth futbollistit Liridon Krasniqi, Mozzik, Elvana Gjata, Tayna dhe Noizy.

Kush më kë po sjellë bashkëpunim dhe kush është në lidhje me ish-miken e Kim Kardashian?

Ndiqni videon më poshtë dhe i kuptoni të gjitha./Prive.al

Artikuj të ngjashëm