Sekreti i Genta Ismajlit, këngëtarja përton t’i lajë dhëmbët!

By

U tregua shumë e sinqertë dhe simpatike kur në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel, rrëfeu njërin nga sekretet e saja.

Këngëtarja Genta Ismajli, do duhej të rrëfente një sekret për veten ose të pinte diçka të shpifur që kishte përgatitur produksioni.

Në vend të një pijeje të keqe, ajo zgjodhi të tregojë njërin nga sekretet duke thënë se nganjëherë përton që t’i pastrojë dhëmbët! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm