Pas “Diell”, kjo është surpriza e radhës e Fifit (FOTO)

By

Prive ditë më parë zbuloi se Fifi pas këngës “Diell”, do të na surprizojë me projekte të reja muzikore.

Këtë tashmë e bëri të ditur dhe Fifi, për ndjekësit e saj.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Fifi ka njofuar se ka gati projektin e ri muzikor.

Kënga është në bashkëpunim me dy ish-pjesëtarët tjerë të ‘Big Brother VIP,’ DJ PM dhe DJ DAGZ dhe titullohet “Hana”.

“Mezi po pres me e nda me ju këngën e dashurisë time”, ka shkruar Fifi në njoftimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm