S’keni parë gjë akoma, ja momenti më i bukur i dasmës së Milot Llalloshit (VIDEO)

By

Një event i përgatitur me mjaft finesë, të ftuar special dhe shumë gaz e hare ishin disa nga karakteristikat e dasmës së këngëtarit Milot Llalloshi I cili pak ditë më parë i dha fund beqarisë.

Përcollëm lajme të ndryshme nga kjo festë familjare kaq e bukur, vallëzime të ndryshme të nuses dhe dhëndrrit, fotografi e shumëqka tjetër.

Tani është radha e momentit më pikant të mbrëmjes, atij kur nusja dhe dhëndrri vallëzojnë në mes të sallës të shoqëruar nga zëri i bukur i Edona Llalloshit e cila me shumë dashuri këndon një këngë të Alban Skenderajt e cila shkon shumë mirë me një të tillë moment kaq magjik/PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm