Shifra astronomike! Kaq ka kushtuar filmi ‘I love Tropoja’

By

Moderatori i njohur shqiptar Ermal Mamaqi ka folur për shumë gjëra i ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin.

Ai foli në hollësi për trajnimet e tij të kushtueshme, që do ju ndihmojnë të arrini potencialin tuaj dhe kështu edhe suksesin.

Përtej kësaj, ai foli edhe për produksionin e filmit “I love Tropoja”. Ndër të tjerash ai përmendi se i gjithë prodhimi ka kaluar shifrën e 750 mijë eurosh.

Ndiqni të plotë rrëfimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm