Edhe një tjetër: Kushtrim Mushica i jep fund beqarisë

By

Portieri i njohur Kushtrim Mushica duket se krahas zhvillimeve në karrierë ka përjetuar risi edhe në jetën private.

Pas një lidhje që daton nga rreth dy vite më parë, pa shumë zhurmë dhe në prani të një rrethi të ngushtë të familjarëve dhe miqve, ai ka kurorëzuar dashurinë.

Kushtrimi është fejuar mbrëmë me bukuroshen Linda Zatriqi duke i dhënë kështu fund beqarisë.

Shumë urime për çiftin, të trashëgohen! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm