Aktorja e famshme po bëhet nënë për herë të dytë

By

Familja e aktores së famshme Jenna Dewan po zgjerohet.

Aktorja dhe balerina, 38 vjeç, është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin Steve Kazee.

“Ne jemi shumë më të kënaqur dhe nuk mund të jemi më të lumtur të zgjerojmë familjen tonë!”- Tha çifti në një deklaratë.

Ky do të jetë fëmija i parë për çiftin e ri dhe për Kazee kurse fëmija i dytë i Dewan, pasi ajo tashmë ka një vajzë 6 vjeçare të quajtur Everly me ish-burrin Channing Tatum.

Image result for jenna dewan and daughter

Ju përkujtojmë se çifti i famshëm prej aktorësh, Jenna Dewan dhe Chaning Tatum, u ndanë pas nëntë vitesh martesë në prill të vitit 2018.

Marrëdhënia e Dewan dhe Kazee u bë publike në tetor 2018, megjithëse ata filluan të takohen muaj më pare kurse Tatum tashmë vecse është në lidhje me këngëtaren Jessie J.

Burimi: People.com

Artikuj të ngjashëm