Belin e hollë si Tayna? Ajo ushtron si bishë në palestër!

By

Nëse u pëlqen figura e hollë dhe elegante e Taynas, ka disa mënyra se si mund ta arrini.

Në rast se gjenetika juaj s’është aq e bekuar sa të keni një fizik fit, atëherë mos i humbni shpresat sepse aty diku ekziston edhe palestra.

Këngëtarja kosovare përveç se që në mënyrë natyrale gëzon një fizik të bukur, punon edhe në palestër fort dhe kjo është për tu admiruar.

Me pesha të rënda, ajo ka publikuar një video duke ushtruar në sallën e kampiones Geta Beqa dhe nën mbikëqyrjen e saj.

Tayna po bënte ca “squats” që në shikim të parë duken “vdekjeprurëse”, por të përballueshme.

“Ajo u rikthye më e fortë se kurrë”, ka shkruar trainerja e saj e cila po e vëzhgonte artisten gjatë stërvitjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm