Skerdi zbulon pak nga projekti i ri (VIDEO)

By

Skerdi po vazhdon me prurje të reja muzikore.

Sot në llogarinë e tij në Instagram ai ndau pak nga projekti i tij i ri ende i papublikuar.

Kënga titullohet “Kthehu” dhe përveç kësaj artisti nuk ndau detaje të publikimit të këtij projekti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm