SinBoy reagon pas episodit të dhunës në parukeri

By

Reperi shqiptar Sin Boy është sulmuar nga disa persona të veshur me të zeza teksa ka qenë duke lyer flokët në një parukeri në Athinë.

Ai ka qenë live në profilin e tij në TikTok kur një burrë i veshur me të zeza, me fytyrën e mbuluar me maskë e ka goditur fort. Sin Boy duket në video teksa shembet nga karrigia i tronditur.

Më pas në sallon hyjnë disa burra të tjerë të veshur si dhunuesi i parë dhe e qëllojnë me grushta dhe shkelma. Punonjëset e sallonit hyjnë për t’i ndarë por ata e dhunojnë reperin pareshtur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ News (@joqnews)

Teksa këto pamje kanë bërë bujë dhe shumë fansa janë shqetësuar për mirëqenine fizike, reperi ka reaguar me një postim në llogarinë e tij në Instagram.

Ai ka ndarë një selfie të tijën ku shkruan në greqisht, “më bukur se kurrë”, duke lënë të kuptohet se ai është mirë.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë në Instagram.

Artikuj të ngjashëm