Kur të gjithë menduam se Zaimina e Irkenci po vinë në duet, ata po realizonin diçka tjetër!

By

U mendua se po vinin në bashkëpunim, por Irkenc Hyka dhe Zaimina Vasjari kishin në plan diçka tjetër.

Zaimina ishte protagoniste në videoklipin e fundit të Irkencit “A kishe zemër?”.

Tashmë kurioziteti u shua meqenëse të premten videoklipi u publikua.

Por, bashkëpunimi i tyre do të vazhdoj pasiqë Irkenci po punon në prurjen e re të Zaiminës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm