Albatriti publikon foton e parë me vajzën, ky është emri i saj (FOTO)

By

Albatriti Muqiqi është bëra baba për herë të parë në mëngjesin e së hënës.

Ai dhe gruaja e tij Egzona Brahimaj, janë gëzuar me një vajzë së cilës i kanë vënë emrin Amelia.

Me të lindur vajzë, Albatriti ka publikuar në Instagram edhe fotografinë e parë të çiftit me vogëlushen e tyre, e cila duket tejet e ëmbël dhe e shëndetshme.

Urime për Albatritin dhe Egzonën, e paçin me jetë të gjatë vajzën!

Mirë se erdhe ne jete vajza jonë Amelia ❤️?? falenderimi i takon Allahut . @egzona_brahimaj_muqiqi

A post shared by A L B A T R I T ? M U Q I Q I? (@albatritmuqiqi) on

Artikuj të ngjashëm