“Nisi në”, Erolld Belegu zbulon si nisi romanca e tij me Diola Dostin

By

I ftuar këtë javë ne “25 pyetjet” pyetjes e Prives, ishte biznismeni i njohur Erolld Belegu.

Në intervistën e tij, ai nuk u la pa u pyetur edhe për romancën e tij me Diola Dostin.

Si nisi gjithçka mes tyre dhe si është marrëdhënia mes çiftit, Erolldi zbulon gjithçka në intervistën e tij në Prive.

Ndiqni intervistën e tij në videon e mëposhtme! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm