“Pse hedh vetëm Stresin në Instagram?” – Kejsi i përgjigjet ‘ashpër’ ndjekësit

By

Stresi ka kohë që po qëndron në burg.

Muaj më parë, reperi u arrestua nga policia pasi u kap me armë e drogë në një hotel në Tiranë.

Edhe pse prapa grilave, reperi vazhdimisht bën postime të ndryshme në Instagram.

Bashkëshortja e tij Kejsi ka më së shumti mall për të dhe këtë e ka dëshmuar përmes shumë postimeve që bën në Instagram, lidhur me reperin.

Mirëpo, teksa Kejsi përdori opsionin pyetje/përgjigje në Instagram, dikush e pyeti ‘pse e hedh kaq shpesh Stresin në story sikur kush e di kë ke zënë të dashur’.

Kejsi nuk nguroi dhe iu përgjigj ndjekësit.

Përgjigjen e saj mund ta shihni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm