Unikkatil lëshon edhe një ‘bombë’: Sendi i ri del nesër në orën…

By

Shumë njerëz po e presin me padurim koncertin e madh të Unikktaliti i cili do të mbahet më 4 gusht në Durrës.

Por, jo vetëm kaq.

Reperi sapo lëshoi lajmin bombastik. Ai tregoi se një këngë e re e tij do të publikohet nesër me fillim të orës 18:00.

Unikkatili nuk dha më shumë detaje përveç përshkrimit: Sendi i ri del nesër n’ora 18:00.

Mesa  duket artisti ka dashur që ky koncert të jetë akoma më shumë i kompletuar dhe me projekt fresh për të gjithë fansat e tij kudo në trojet shqiptare./Prive.al

View this post on Instagram

Ni kong del nesër n'ora 18:00 @unikkatilstore

A post shared by Unikkatil (@unikkatilofficial) on

Artikuj të ngjashëm